Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Fritézy

   5 produktov

    Či už ako občerstvenie na večierku, alebo ako príloha ku grilovaniu. Každý má rád hranolky, krokety alebo vyprážané jedlá.

    So správnou fritézou sa dajú tieto občerstvenia pripraviť rýchlo a ľahko. V e-shope Lidl si môžete kúpiť kvalitnú fritézu z nehrdzavejúcej ocele a vykúzliť všetky predstaviteľné vyprážané prílohy ihneď. Nádoby sa dajú ľahko vyčistiť od mastnoty a zvyškov jedál a v každej kuchyni bude pôsobiť elegantne. Plastová fritéza je tiež pôsobivá vďaka ľahkému čisteniu. Fritovací kôš aj olejová vaňa sa dajú ľahko vyčistiť v umývačke riadu. V našom online obchode nájdete fritézy s rôznym objemom. Na večierok alebo narodeninovú oslavu je tou správnou voľbou väčší model alebo dokonca dvojitá fritéza, ale v domácnosti pre dve osoby je mini fritéza obohatením aj v kuchyni.

    Fondue vo fritéze

    Lidl-Shop ponúka moderné fritézy z nehrdzavejúcej ocele s mnohými funkciami, ktoré premenia aj tie najjednoduchšie pokrmy na pastvu pre chuťové bunky. Vďaka tepelne bezpečným materiálom fritézy chránia pred spálením a umožňujú hlboké vyprážanie bez zápachu. Odnímateľné filtre umožňujú rýchle a ľahké čistenie, aby ste sa zo svojej fritézy mohli dlho tešiť. Fritézy s termostatmi sú tiež obzvlášť praktické, pretože nie každé občerstvenie znesie rovnakú teplotu. V neposlednom rade sa kontrolky a funkcie časovača postarajú o to, aby sa vám nič nespálilo. Rovnako by vám nemala chýbať mini fritéza pripravená na večierok. Môžete ju použiť nielen na vyprážanie hranoliek a krokiet, ale aj na výrobu fondue. Teplotu mini fritézy môžete regulovať tak, aby ste mohli svoje mäso pohodlne a bezpečne pripraviť pomocou dodaných vidličiek na fondue. Tieto fritézy nezaberajú miesto, sú rýchlo vyčistené a zaručene budú hitom vašej domácnosti, ako aj na budúcej silvestrovskej párty.