Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Hodiny

8 produktov
Zobrazené produkty 8 / 8 produktov
Text And Image Section

Nástenné hodiny do kuchyne, obývačky či detskej izby

V dnešnej uponáhľanej dobe, keď máme čoraz menej času, je pre nás dôležité mať vo svojom okolí niečo, čo nám pomôže orientovať sa v čase. Aj keď už asi všetci zvykneme mať pri sebe mobil, ktorý nám zobrazuje aktuálny čas, klasické nástenné hodiny sú stále veľmi praktickým riešením.

V našom sortimente nájdete viacero typov a dizajnov nástenných hodín, ktoré vám pomôžu nielen s orientáciou v čase, ale sa budú hodiť aj ako dekorácia do vášho interiéru. Bez ohľadu na to, či hľadáte hodiny do kuchyne, do chodby, obývačky, spálne či detskej izby.

Aké typy nástenných hodín nájdete v našej ponuke?

V našej ponuke nájdete rôzne typy a dizajny nástenných hodín. Medzi najobľúbenejšie patria:

  • Klasické nástenné hodiny - moderné hodiny s čistým dizajnom, ciferníkom a ručičkami, ktoré sú ideálne do každej miestnosti.
  • Retro nástenné hodiny - hodiny, ktoré pridajú do miestnosti štipku retro štýlu a nostalgie.
  • Nástenné hodiny s doplnkovými funkciami – okrem údaju o čase zobrazujú aj údaje o teplote a vlhkosti v miestnosti.
  • Drevené hodiny – hodiny z prírodných materiálov a s čistými líniami, vhodné do moderného interiéru.
  • Nalepovacie hodiny – hodiny so samolepiacimi číslicami, vhodné na všetky hladké steny a povrchy v interiéri.
  • Nástenné hodiny do detskej izby – kvalitné hodiny so zvieracími motívmi, ktoré vyčaria úsmev na detských tváričkách.
Text And Image Section

Nástenné hodiny do detskej izby

Nástenné hodiny sú pre deti nielen užitočné, ale aj zábavné. V našej ponuke nájdete viacero hodín s rôznymi motívmi a farbami, ktoré sa hodia do detskej izby. Ak chcete, aby sa vaše dieťa naučilo čítať čas, nástenné hodiny sú na to ideálnym spôsobom. Okrem toho, sú to skvelé dekorácie, ktoré rozžiaria detskú izbu.

V našej ponuke nájdete rôzne druhy nástenných hodín vo viacerých farebných prevedeniach, od klasických hodín s ručičkami a ciferníkom s 3D zvieracím motívom, po kyvadlové hodiny v tvare rôznych zvieratiek.

Kde umiestniť nástenné hodiny v detskej izbe?

Aby vaše deti mohli využívať hodiny na určenie času, je dôležité umiestniť ich na vhodné miesto v detskej izbe. Ideálne miesto pre umiestnenie nástenných hodín je tam, kde sa Vaše dieťa najčastejšie hrá alebo trávi čas. Môže to byť nad posteľou, nad stolom, na stene vedľa písacieho stola alebo nad poličkou s knihami.

Nástenné hodiny v detskej izbe majú výhodu v tom, že zaberajú minimálne miesto a kvôli svojmu dizajnu sú neprehliadnuteľné. Okrem toho, môžu byť využité aj ako súčasť celkového konceptu miestnosti. Pri výbere nástenných hodín do detskej izby sa zamerajte na farby a motívy, ktoré sa hodia k ostatnému nábytku a doplnkom v miestnosti, ale v prvom rade na to, čo sa vášmu miláčikovi najviac páči.

Retro nástenné hodiny pre milovníkov klasického štýlu

Retro hodiny sú stále populárne a sú vhodným doplnkom do každej miestnosti. Ich dizajn vychádza z minulých desaťročí, preto sú to naozaj štýlové hodiny, ktoré pridajú jedinečný akcent do každej modernej miestnosti.

Retro hodiny sú ideálnym doplnkom do interiéru ako aj darčekom pre tých, ktorí majú radi vintage štýl.

Text And Image Section

Nalepovacie hodiny – praktický doplnok do modernej domácnosti

Nalepovacie hodiny sú skvelým spôsobom, ako pridať punc originality do akéhokoľvek interiéru. Sú to hodiny, ktoré môžete nalepiť na akúkoľvek hladkú a čistú plochu, čím vytvoríte jedinečný a zaujímavý dizajn miestnosti.

V našej ponuke nájdete viacero typov a dizajnov samolepiacich hodín. Môžete si vybrať samolepiace nástenné hodiny s rímskymi číslicami, hodiny s číslicami 1-12, hodiny s indexovými bodmi alebo samolepiace hodiny s doplnkovými dekoráciami.

Jednou z výhod nalepovacích hodín je ich jednoduchá inštalácia. Stačí len odstrániť ochranný film a nalepiť hodiny na akúkoľvek hladkú plochu. Sú to tiež hodiny, ktoré nezaberajú veľa miesta a sú ideálne pre tých, ktorí majú obmedzený priestor v miestnosti.

Nalepovacie hodiny sú tiež vynikajúcim darčekom pre každého, kto má rád netradičné doplnky do interiéru. Sú to hodiny, ktoré určite upútajú pozornosť a vytvoria jedinečnú atmosféru v miestnosti.

Kde použiť nalepovacie hodiny?

Nalepovacie hodiny môžete použiť v akomkoľvek interiéri, či už v obývačke, spálni alebo kancelárii. Sú tiež vhodné do detských izieb, kde môžu byť kombinované s farebnými stenami a ďalšími zaujímavými dekoračnými prvkami. Vhodné umiestnenie hodín závisí od ich veľkosti a dizajnu, ale môžete ich umiestniť napríklad na stenu, dvere alebo dokonca na nábytok.