Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kancelárska technika a príslušenstvo

96 produktov
Zobrazené produkty 24 / 96 produktov
Text And Image Section

Kancelárska technika zabezpečuje efektívnu prácu

V dnešnej dobe sú kancelárska technika a príslušenstvo nevyhnutnosťou pre každého, kto pracuje v kancelárii alebo doma. Na lidl.sk nájdete širokú ponuku kancelárskej techniky a príslušenstva za skvelé ceny.

Používaním kancelárskeho vybavenia môžete efektívne organizovať každodenný kancelársky život s minimálnou námahou a ušetriť tak veľa času a stresu. Vďaka laminátoru, tlačiarni etikiet, multifunkčnému zariadeniu a inému príslušenstvu sa vaše každodenné úlohy, ktoré musíte robiť v kancelárii alebo domácej pracovni, zefektívnia a zabezpečia vám lepšiu organizáciu.

Skartovačky ako pomôcky na ochranu osobných údajov

V súčasnosti je téma ochrany údajov aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým. Skartovačky sú dôležitým nástrojom pre ochranu vašich citlivých informácií. Môžete si ich objednať v našom obchode s kancelárskymi potrebami, aby ste vo svojej kancelárii spĺňali všetky bezpečnostné štandardy. So skartovačkou dokumentov z nášho rozsiahleho sortimentu, v závislosti od modelu, môžete skartovať nielen vysoko dôverné papierové dokumenty, ale aj CD, DVD a kreditné karty. Svoje súbory, dokumenty a listy tak môžete zlikvidovať podľa predpisov a už sa nemusíte obávať o bezpečnosť dát.

Naše skartovačky sú bezpečné a spoľahlivé a umožňujú vám skartovať dokumenty rýchlo a efektívne. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a sú vhodné pre rôzne typy dokumentov.

Text And Image Section

Kancelárska stolička ako jeden zo základných prvkov pracovne

Jedným z najdôležitejších kusov kancelárskeho nábytku je stolička. Od nej môže do značnej miery závisieť aj kvalita vašej odvedenej práce. Naše kancelárske stoličky sú ergonomické a pohodlné, čo pomáha zabrániť bolestiam chrbta a krku počas dlhých hodín sedenia. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú nastaviteľné opierky na ruky a chrbát, aby sa dokonale prispôsobili vašim potrebám.

Doplnky do kancelárie, s ktorými bude práca radosťou

Laminovačky sú užitočným nástrojom pre ochranu dokumentov pred poškodením. Naše laminovačky sú jednoduché na použitie a umožňujú vám laminovať dokumenty rýchlo a efektívne. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a sú vhodné pre rôzne typy dokumentov. Spoločne s laminovačkami, v našej ponuke nájdete aj kvalitné laminovacie fólie.

Magnetické tabule sú ďalším užitočným doplnkom pre vašu kanceláriu. Sú ideálne na zaznamenávanie poznámok, plánovanie a organizovanie úloh. Naše magnetické tabule sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach.

Text And Image Section

Počítačové myši sú dôležitým doplnkom pre každého, kto pracuje s počítačom. Naše počítačové myši sú ergonomické a pohodlné na používanie. Majú presné senzory a množstvo tlačidiel, ktoré vám umožnia efektívne pracovať s počítačom.

Podložky pod notebook a klávesnice sú významné pre správnu ergonómiu pri práci s počítačom. Naše podložky disponujú veľkou odkladacou plochou, integrovanou podložkou pod myš a majú protišmykovú vrstvu, ktorá zabraňuje posúvaniu sa notebooku alebo klávesnici. Pomáhajú vám zlepšiť polohu tela a znižujú riziko bolesti chrbta a krku.

Doplnky do kancelárie z Lidl.sk

Ak hľadáte kancelársku techniku a príslušenstvo, vzhliadnite našu širokú Lidl ponuku. Na lidl.sk nájdete tiež množstvo ďalších produktov, ako sú napríklad papierové triedičky, perá, lepiace pásky a mnoho ďalších užitočných doplnkov. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú k dispozícii za skvelé ceny.

Aby všetky vaše zariadenia v kancelárii perfektne fungovali, najlepšie je objednať aj batérie a dobíjacie batérie súčasne. Tie sú dostupné v AA a AAA a v závislosti od dizajnu sú buď dobíjacie alebo jednorazové.

Zásobte sa už teraz v online na Lidl kancelárskymi potrebami, ktoré potrebujete pre každodenný kancelársky život a vašu domácu pracovňu. Nájdete tu aj tie správne kancelárske potreby pre každodenný školský život vašich detí.