Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kozmetické prístroje a pomôcky

90 produktov
Zobrazené produkty 90 / 90 produktov
Text And Image Section

Pomocníci pre zdravie a krásu

Veľmi dobre to poznáme asi všetci – keď sa upravíme, rovno sa cítime lepšie, sebavedomejšie a možno aj šťastnejšie. Osobná hygiena je dôležitá ako zo zdravotného, tak aj z psychologického hľadiska. Tráviť chvíľku času sám so sebou a venovať sa sebe, každému iba prospeje a výsledok vidia všetci naokolo. Preto ak aj vy hľadáte nejakú novú kozmetickú pomôcku na skrášlenie, či upravenie vašich vlasov, nechtov, ste na správnom mieste. Ponúkame vám široký sortiment rôznych pomôcok.

Medzi hlavné výhody kozmetických prístrojov a pomôcok z Lidl patria:

  1. Výhodná cena
  2. Vysoká kvalita
  3. Rôzne funkcie a vlastnosti
  4. Preukázateľne zlepšujú zdravie a krásu

Perfektný účes nebolo nikdy ľahšie dosiahnuť

Na úpravu vlasov si u nás vyberiete rovno niekoľko druhov pomôcok, bez ohľadu na to, či ste žena alebo chlap. Taktiež, aj bez ohľadu na to, či chcete vlasy vyrovnať, vykrútiť, ostrihať či osušiť. Vybrať si môžete z rôznych druhov sušičov na vlasy, ktoré vám zabezpečia základ krásneho účesu.

Potom je už na vašej nálade, či si vykrútite vlasy pomocou niektorej z kuliem z našej ponuky, alebo ich vyrovnáte niektorou zo žehličiek, alebo žehliacich kief. Pre kratší účes, ktorý zvyknú nosiť páni, máme v ponuke viacero druhov holiacich strojčekov, strojčekov na strihanie vlasov, ale aj zastrihávače chĺpkov na úpravu brady, fúzov a celej tváre.

Text And Image Section

Sušiče vlasov na doma aj na cesty

Lidl ponúka rôzne typy sušičov vlasov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a cenovo dostupnosťou. Jedným z najobľúbenejších sušičov vlasov v ponuke Lidl je sušič vlasov s funkciami ionickej technológie a keramického vyhrievania. Tento sušič vlasov pomáha zabraňovať ich poškodeniu a zanechá vaše vlasy hladké a lesklé.

Okrem toho v ponuke nájdete aj sušiče vlasov s rôznymi nastaveniami teploty a výkonu, ktoré dokážu splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Všetky sušiče vlasov z ponuky Lidl online shopu sú vybavené modernými funkciami a vlastnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a efektívne sušenie vlasov.

Kulmy a žehličky na vlasy, pre účes ako od kaderníčky

Kulmy a žehličky na vlasy patria medzi najobľúbenejšie kozmetické prístroje na úpravu vlasov a v našej ponuke nájdete širokú škálu týchto pomocníkov. Žehličky na vlasy sú ideálne na vyhladzovanie vlasov a vytváranie rovných účesov. U nás nájdete žehličky na vlasy s keramickým povrchom, ktorý zabraňuje poškodeniu vlasov pri ich úprave, a tiež s rôznymi nastaveniami teploty, ktoré vám umožnia prispôsobiť si teplotu podľa vašich potrieb.

Kulmy na vlasy sú zase ideálne na vytváranie nádherných vĺn. V Lidl online shope nájdete keramické kulmy s rôznymi veľkosťami a tvarmi valcov, ktoré umožňujú vytvárať rôzne typy vĺn a zvlnení na vlasoch. Niektoré kulmy sú navyše vybavené funkciami ionizácie, ktoré zabraňujú poškodeniu vlasov pri ich úprave.

Všetky kulmy a žehličky na vlasy z Lidl sú vybavené modernými funkciami a vlastnosťami, ktoré zabezpečujú rýchlu a efektívnu úpravu vlasov. Okrem toho sú všetky tieto prístroje dostupné za veľmi prijateľné ceny, čo robí ich výber dostupný aj pre tých s obmedzeným rozpočtom. Celkovo ponuka kuliem a žehličiek na vlasy z Lidl je veľmi pestrá a určite uspokojí požiadavky zákazníkov s rôznymi typmi vlasov a preferenciami úpravy.

Text And Image Section

Epilátory a holiace strojčeky. Nechajte vyniknúť krásu vašej pokožky

Netreba zabúdať ani na starostlivosť o zvyšok tela. Dokonalú úpravu vám obľahčia rôzne kozmetické pomôcky z našej ponuky. Obdivuhodne hladkú pokožku docielite buď praktickým holiacim strojčekom na batérie, alebo pre odvážnejších, ktorí preferujú dlhodobejšie účinky máme možnosť zvoliť si aj súpravu na epiláciu voskom. Je to už na vás, čo viac preferujete. Každý z týchto prístrojov má svoje pozitíva a zároveň aj negatíva.

Ošetrenie holiacim strojčekom vám nezaberie veľa času, je praktické a bezbolestné. Jeho účinky sú však časovo limitované, nakoľko prichádza iba ku skráteniu chlpov a nie k ich eliminácii. Naopak dlhodobejší efekt vám prinesie epilácia voskom, ako sme vyššie spomínali, ale niektorí ľudia nepreferujú tento druh epilácie, práve kvôli tomu, že môže byť jemne nepríjemná a zapríčiniť krátkodobú bolesť, nakoľko prichádza k rýchlemu odstráneniu väčšieho množstva chĺpkov aj s korienkom.

Manikúra a pedikúra aj u vás doma

Súpravy setov na manikúru a pedikúru nájdete taktiež v našej ponuke. Majitelia týchto súprav oceňujú to, že nemusia čakať na termín u kozmetičky a vynakladať nie malé peniaze na každé ošetrenie, ale vedia sa upraviť sami, kedykoľvek potrebujú a majú na to čas. Vaše chodidlá a ruky tak môžu byť vždy dokonale upravené.

Na zosilnenie prirodzených nechtov, novú modeláž a tiež na doplnenie nechtov ako na rukách, tak aj na nohách, môžete použiť súpravu nechtového štúdia z našej ponuky. Táto súprava obsahuje veľké množstvo príslušenstva a doplnkov pre zabezpečenie vzhľadu nechtov ako od profesionála, aj v domácich podmienkach.