Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Meracie prístroje

44 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 44 produktov
  Text And Image Section

  Laserový merač vzdialenosti - jednoduché riešenie pre každého majstra

  Ešte stále používate na meranie vzdialenosti pásma? A čo tak vyskúšať modernejší, efektívnejší a presný spôsob merania? Laserové merače vzdialenosti sa tešia čoraz väčšej obľube nielen u profesionálov, ale aj u domácich hobby majstrov a sú pevnou súčasťou našej ponuky meracích prístrojov.

  Výborné hodnotenia od našich zákazníkov má, celkom zaslúžene, laserový merač vzdialenosti s LCD displejom a integrovanou vodováhou značky PARKSIDE, ktorý umožňuje meranie až do 50 metrov. Okrem merania vzdialenosti ním veľmi jednoducho a presne dokážete vypočítať tiež plochu či objem priestoru. Funkcia pamäte umožňuje uloženie až 100 meraní, funkcia automatického vypnutia šetrí batériu, funkcia Pytagorovej vety zabezpečuje nepriame meranie dĺžky.

  Krížový líniový laser pre väčšiu presnosť

  Krížový líniový laser značky PARKSIDE s pracovným rozsahom lasera 10 metrov a s dvomi režimami projekcie (samonivelácia/ľubovoľné uhly), ktorý je stabilným produktom nášho sortimentu meracích prístrojov, je určený pre jednoduchú a presnú projekciu pravouhlých orientačných línií. Umožňuje nastavenie ľubovoľného uhla pri fixovanom laserovom kyvadle. Výbornú stabilitu zabezpečuje trojnohý statív s rýchlouzávermi, praktickým je vyťahovací stredný stĺpik.

  Text And Image Section

  Hlukomer

  Zistite presnú úroveň hladiny akustického tlaku s digitálnym zobrazením dBA pomocou hlukomeru značky PARKSIDE z našej ponuky. Poskytne vám vysokú presnosť merania s dvomi nastaviteľnými rýchlosťami a rozsah merania hladiny akustického tlaku od 30 do 130 dBA.

  Multifunkčný detektor s laserovým meračom vzdialenosti

  Ak hľadáte šikovného pomocníka s viacerými funkciami v jednom, odporúčame náš multifunkčný detektor s laserovým meračom vzdialenosti, ktorý predstavuje praktické vyhľadávacie zariadenie a presný laserový merač vzdialenosti v jednom. Ako vyhľadávacie zariadenie sa vám zíde na vyhľadávanie drevených konštrukcií, elektrických vedení a kovu a ako laserový merač vzdialenosti vám pomôže s výpočtom dĺžky, plochy a objemu. Okrem toho obsahuje aj vodováhu.

  Text And Image Section

  Digitálne posuvné meradlo

  Digitálne posuvné meradlo vám poslúži na meranie vnútorných a vonkajších rozmerov a na meranie hĺbky. Obsahuje meracie rameno s presne reagujúcim nastavovacím kolieskom a skrutkou aretácie meracej hodnoty. Nulový bod je možné nastaviť v každej polohe a možné je aj zobrazenie negatívnych hodnôt. Hodnoty merania sa pohodlne zobrazia na LCD displeji.

  Digitálny uhlomer

  Digitálny uhlomer vám poslúži na presné meranie v stupňoch. Obsahuje aretačné tlačidlo na jednoduchý prenos a pohodlný LCD displej, ktorý zobrazí namerané hodnoty. Nulový bod je taktiež možné nastaviť v každej polohe.

  Meracie prístroje nakúpite online na Lidl.sk

  Z našej ponuky si jednoducho a rýchlo vyberiete potrebné meracie prístroje ako aj iné náradie do vašej dielne. Tovar skladom vám doručíme kuriérom do 3 pracovných dní.