Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Náradie

222 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 222 produktov
  Text And Image Section

  Bez ohľadu na to, či potrebujete len základné náradie do domácnosti alebo ste ten pravý domáci kutil, ktorý si svoje vybavenie neustále dopĺňa novými kúskami náradia, naša ponuka vás určite poteší. Jej výhodou je najmä komplexnosť. Všetko potrebné objednáte z pohodlia svojho domova.

  Sady vidlicových kľúčov, račne, mnohodielne sady náradia, kufríky s náradím, skrutkovače, kladivá, bity, ale aj špachtle, píly či napríklad tlakové čističe potrubia dovezieme priamo k vám domov. Samozrejmosťou je výborná kvalita overených značiek ako PARKSIDE či POWERFIX a cena, ktorá sa vám bude páčiť.

  Kufrík s náradím, užitočný pomocník každého majstra

  Ak si náradím len začínate zariaďovať svoju domácnosť, odporúčame výhodné kufríky s náradím. Nachádza sa v nich množstvo užitočného náradia pre bežné aj náročnejšie opravy v domácnosti. Odporučiť môžeme napríklad, u zákazníkov veľmi obľúbenú, 64-dielnu súpravu náradia v kufríku značky PARKSIDE, kvalitu ktorej otestoval aj inštitút VPA/GS.

  Obsahuje okrem iného napríklad aj kladivo, vidlicové kľúče, kľúče na vnútorný šesťhran, kombinačky, špicaté kliešte, lámací nožík, ručnú pílku na tenké drevené materiály a plastové rúrky, 5 m meracie pásmo, skrutkovač s vymeniteľnými hrotmi a veľa ďalšieho potrebného náradia nielen pre domáce majstrovanie.

  Text And Image Section

  Kliešte, skrutkovače, kladivá a iné náradie do vašej dielne

  Skrinka na náradie v dome je takmer nevyhnutnosťou. Z času na čas budete určite potrebovať kladivo a nemal by vám chýbať ani zvinovací meter na meranie. S ručným náradím môžete rýchlo vziať veci do vlastných rúk a nainštalovať či opraviť potrebné predmety, alebo využiť voľný čas na tvorbu podľa vlastných predstáv. Svoju základnú výbavu môžete doplniť výberom skrutiek a klincov v rôznych veľkostiach. Súpravy náradia vám ponúkajú rôzne druhy náradia v rôznych veľkostiach. Môžete si tak byť istí, že budete mať na danú prácu všetko potrebné.

  Všetko potrebné vybavenie do skrinky na náradie

  Niekto môže využívať iba krabicu a niekto si vytvorí vlastnú dielňu a špeciálny systém pre svoje náradie. Všetko podľa vlastných potrieb. Kladivo, skrutkovač a kliešte patria k základnej výbave každej domácnosti. Dopĺňajú ich rôzne klince, skrutky a hmoždinky.

  Väčšina domácich majstrov má stále v dome aj vŕtačku. Každý, kto má záhradu, už potrebuje viac náradia na meranie, stavanie, vŕtanie a montáž. Môžete si tak sami postaviť plot, vytvoriť záhon alebo lavičku. Ak ste začiatočník a iba teraz si začínate zaobstarávať náradie, mali by ste začať kufríkom na náradie. Všetko potrebné na drobné opravy tak budete mať po ruke a kedykoľvek budete môcť zabiť klinec do steny na zavesenie obrazu.

  Text And Image Section

  Skrutky, hmoždinky, klince a ďalšie príslušenstvo

  Okrem potrebného náradia a niektorých strojov budete vo vašej dielni potrebovať aj množstvo príslušenstva ako skrutky, klince a vrtáky v rôznych veľkostiach. V záujme zachovania prehľadu sa odporúča udržiavať systém v súprave náradia a príslušenstva. Ak si kúpite skrutky, hmoždinky alebo vrtáky v súprave, tie sú väčšinou už zoradené podľa veľkosti.

  V LIDL si môžete online poskladať všetko, čo potrebujete na svoju prácu. Okrem drobného náradia od rôznych výrobcov nájdete v tejto kategórii aj príslušenstvo za rozumnú cenu. Stačí navštíviť našu sekciu Dielňa a záhrada. Dokonca si môžete hneď vybrať to správne pracovné oblečenie.

  Špachtle? Verte, môžu sa vám zísť

  Každý, kto si doma vešal nejaký ten obraz, vŕtal poličku, či upevňoval na stenu kusy nábytku vie, že pri vŕtaní nie vždy ide všetko tak, ako chceme. Vďaka špachtli si na zasadrovanie nepodarenej dierky nemusíte volať majstra. Zvládnete to aj sami. Vytvorte si zo sadry, riedením s vodou podľa návodu, hmotu a špachtľou ju naneste na poškodené miesto.

  Dajte si záležať, aby ste do dierky vtlačili potrebné množstvo sadry a aby na povrchu steny neboli žiadne kopčeky či ryhy. Ak bude potrebné, sadru po vyschnutí pretrite rovnakou farbou ako je na stene a po neželanej dierke nebude ani stopy. Znie to jednoducho, však? Aj je, verte nám, zvládnete to! A na čo ešte môžete špachtľu použiť? Má skutočne všestranné použitie. Pohodlne ňou odstránite staré tapety, staré omietky či burinu rastúcu medzi zámkovou dlažbou na vašej terase.

  Náradie nakupujte online na Lidl.sk

  Stála základná výbava drobného náradia vám ponúka vo vašej domácnosti veľa možností. V Lidl online shope nájdete každý typ náradia a kedykoľvek si môžete vyskladať svoje vybavenie. Okrem spomenutého si zaobstarajte aj elektrické náradie, pracovné osvetlenie či záhradné náradie. Ušetríte tak nielen peniaze, ale aj čas, ktorý môžete investovať do svojich projektov.