Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Svetlá a reflektory

   3 produkty

    Každý skúsený majster vie, že bez kvalitného pracovného svetla či reflektora môže byť akákoľvek práca náročnejšia. Obzvlášť v dielni, garáži či na stavbe si častokrát potrebujete zasvietiť na miesto, či na súčiastku, kde prirodzené svetlo nedopadá a kde aj umelé zabudované svetlo nie je dostačujúce.

    Pracovné svetlá a reflektory musia byť praktické, výkonné a bezpečné. V našej ponuke kategórie „svetlá a reflektory“ nájdete akumulátorové svetlá aj akumulátorové reflektory, tyčové pracovné svietidlá, teleskopické pracovné svietidlá aj kompaktné vreckové svietidlá. Vďaka dostatočným skladovým zásobám väčšiny produktov a rýchlemu a bezpečnému dodaniu kuriérom na vami zvolenú adresu sa môžete na svoj nový kúsok do vašej dielničky tešiť už onedlho.

    Aku reflektor – výkonný a praktický pomocník

    Reflektory na batérie sú skvelými pomocníkmi v dielni, garáži aj na stavbe. Naši zákazníci odporúčajú napríklad Aku LED pracovný reflektor OSRAM s bielym svetlom (teplota 6 000 K), príkonom 10 W a ochranou IP54, vďaka ktorej sa ideálne hodí aj pre prácu v exteriéri. Smer reflektora je možné nastaviť podľa potreby tak, aby vás neosvetľoval a zároveň, aby maximálne osvetlil požadovaný priestor. Výhodou je dlhá životnosť LED až 50 000 hodín pri počte cca 100 000 spínacích cyklov.

    Tento kvalitný značkový reflektor nabijete za 8 hodín a pri maximálnom svetelnom toku (1 200 lm) s ním dokážete pracovať až skvelých 5 hodín. Ak vám bude postačovať menší svetelný tok (600 lm), reflektor vám umožní prácu na jedno nabitie až 10 hodín.

    Univerzálne pracovné svietidlo

    Ak hľadáte skutočného univerzála, odporúčame Aku pracovné svetlo PASL 4000 B2 značky PARKSIDE s tromi funkciami svietenia. Disponuje dvomi bielymi svetlami – výkonným pracovným svetlom (so svetelným tokom cca 360 lm) a ručným bodovým reflektorom (so svetelným tokom cca 100 lm) a jedným UV svetlom, ktoré je ideálne na vyhľadávanie tukov, chladiva či znečistenia.

    Zdrojom tohto akumulátorového svetla je výkonná Li-Ion batéria s kapacitou 4 000 mAh, ktorá umožní prácu na jedno nabitie až do 8 hodín pri používaní funkcie ručného reflektora.

    Svetlo si svoje uplatnenie nájde v každej dielni či garáži, jeho praktickosť a univerzálnosť ale oceníte aj v prípade, že sa vám počas cestovania pokazí automobil, keď vypadne prúd na chate či chalupe, či počas kempovania.