Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Odšťavovače

   8 produktov

    Doprajte si čerstvú dávku vitamínov každý deň. Pripravte si citrusové alebo mixované ovocné či zeleninové šťavy s praktickými odšťavovačmi. V našej ponuke nájdete viackomponentový efektívny odšťavovač, ktorý dokonale odšťaví ovocie či všetky druhy zeleniny alebo jednoduchší odšťavovač na všetky druhy citrusových plodov.

    Elektrický lis na citrusy: klasika medzi odšťavovačmi

    Odšťavovač na citrusové ovocie je veľkým pomocníkom v domácnostiach tých, ktorí preferujú čerstvý pomarančový alebo grapefruitový džús. Kvôli jednoduchému ovládaniu je príprava čerstvej šťavy (nielen) ku raňajkám praktická a rýchla. Lisovací kužeľ je vhodný pre všetky druhy citrusových plodov. Od limetiek a citrónov po spomínané grapefruity. Odšťavovač sa zapína a vypína jednoduchým pritlačením a uvoľnením lisovacieho kužeľa a zatvárací výtok zabráni kvapkaniu šťavy. Veľmi pohodlné a jednoduché je aj jeho čistenie vďaka odnímateľným častiam príslušenstva, ktoré sú vhodné aj do umývačky riadu.

    Pre tých, ktorí radi experimentujú: výkonné odšťavovače ovocia a zeleniny

    Osviežujúca citrusová zmes, jablkovo - mrkvový džús alebo čistý zeleninový džús? Kvalitný odšťavovač s výkonným motorom je to pravé pre všetkých, ktorí si chcú dopriať rozmanitosť chutí a koncentrovanú dávku vitamínov. Pri týchto odšťavovačoch sa ovocie a zelenina najskôr nasekajú a potom ešte lisujú – tento proces zaručuje maximálne množstvo šťavy. Pomocou tejto metódy je možné efektívne a ľahko odšťavovať aj tvrdé ovocie a zeleninu, ako sú jablká, mrkva, zeler alebo červená repa. Ľahká montáž a demontáž je pri týchto univerzálnych odšťavovačoch obzvlášť dôležitá, pretože značne uľahčuje ich čistenie. V ponuke Lidl.sk si vyberiete bezpečných pomocníkov do kuchyne s vysokým výkonom motora a príťažlivým dizajnom - všetko, čo si skutoční milovníci kvalitných džúsov môžu želať.