Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pre psov

68 produktov
Zobrazené produkty 68 / 68 produktov
Text And Image Section

O tom, prečo je pes skutočne najlepším priateľom človeka a jedným z najobľúbenejších domácich miláčikov, by vedeli ich majitelia rozprávať hodiny. Psy sú plnohodnotnými členmi našich domácností. Staráme sa o nich, chodíme s nimi na prehliadky k zverolekárovi a liečime ich, ak majú zdravotné problémy.

Aby sa váš štvornohý kamarát cítil úplne pohodlne, potrebujete v každodennom živote rôzne doplnky pre psov. Okrem vhodného žrádla im kupujeme rôznu výbavičku, obojky, hračky, pelechy, kefy a hrebene. Pes patrí jednoznačne medzi najobľúbenejšie zvieratá slovenských rodín a na psíčkarov a ich štvornohých maznáčikov nezabúdame ani my.

V kategórii produktov venovanej psom a ich majiteľom nájdete okrem pelechov a hračiek pre psov aj vôdzky, ochranné deky do auta, misky na kŕmenie, postroje či uteráky pre psov, ktoré sú vhodné aj pre iné domáce zvieratá.

Pelechy pre psov – oddych ako v bavlnke

Zabezpečte svojmu štvornohému miláčikovi oddych ako v bavlnke. Objednajte mu pelech, ktorý bude jeho gaučom a posteľou zároveň. Miestom, kam sa bude rád vracať a za ktoré vám bude skutočne vďačný.

Mimoriadne obľúbený je napríklad polstrovaný pelech pre psa ZOOFARI s vnútrom z hebkého plyšu. Vďaka svojim rozmerom v ňom dokonalé pohodlie nájdu aj stredne veľké psy. Odnímateľný poduškový poťah môžete prať v práčke na 40 stupňoch. Spodná strana pelechu je protišmyková, vďaka čomu je bezpečný aj keď z neho váš psík vychádza rýchlejším pohybom.

Text And Image Section

Hračky, ktoré váš psík bude milovať

Aj naši štvornohí kamaráti sa chcú hrať a zabávať. Keď sa im práve nevenujete, ľahko sa zabavia s vlastnými hračkami. A ak si neželáte, aby tými hračkami boli napríklad vaše topánky, vyberte im niektorú z hračiek pre psov z našej ponuky.

Vonku sa dosýta vybláznia napríklad s niektorou z hračiek Nerf Dog v rôznych tvaroch a farebných prevedeniach. Psy obľubujú tiež ochutenú žuvaciu hračku ZOOFARI s príchuťou hovädzieho mäsa, vďaka ktorej si pri hre zároveň čistia chrup a masírujú ďasná. Hračka je ideálna na cestovanie, ľahko ju vyčistíte vo vode.

Z každej prechádzky sa stane dobrodružstvo - hračky, baterky a mnoho iného nájdete v Lidli

Pes vám do života každodenne prináša veľa rozmanitosti a aktivity. Bez ohľadu na počasie musia majitelia psov svojich miláčikov vziať na prechádzky každý deň. No najmä v jesenných a zimných mesiacoch môže prekvapiť tma. Aby ste boli dobre pripravení na každú situáciu, zaobstarajte si osvetlenie v internetovom obchode Lidl, kde dostanete aj praktické ručné lampy, baterky a čelovky.

Pre psa odporúčame zabezpečiť dobre viditeľné svetelné obojky, ktoré sa dajú v prípade potreby zapnúť a poskytujú väčšiu bezpečnosť v súmraku a tme. Aby bolo postarané aj o zábavu na lidl.sk si môžete objednať aj tie správne doplnky na hru. U nás nájdete nielen hračky pre psov, ako sú plyšové zvieratká, činky či loptičky, ale aj pomôcky na cvičenie. Svojho štvornohého priateľa tak môžete vzdelávať a zamestnávať s množstvom lásky a radosti.

Text And Image Section

Doplnky pre domáce zvieratá od vôdzky až po bazén

Keď do domu príde nové šteniatko alebo mačiatko, svet rodiny sa často obráti hore nohami. Po čase, sú však už známe želania domáceho maznáčika. Okrem plnej misky na kŕmenie a množstva pohybu na čerstvom vzduchu potrebuje štvornohý kamarát takmer každú chvíľku maznanie, plyšovú deku, veľa hračiek a vôdzku.

Vôdzky pre psov s navíjacím mechanizmom sú vhodné najmä pre menšie plemená. Vôdzky pre psov v tvare V sú vhodné pre väčšie plemená psov.

Namiesto obojku sa však často používajú aj postroje pre psov. Vaše zvieratko sa bude dať bezpečne viesť a hlavne ho vôdzka nebude ťahať za krk. To môže byť kľúčové na začiatku, keď sa pes učí základné povely a zároveň si buduje dôveru. Pred dažďom a zimou môžete ochrániť vášho miláčika tak, že mu zabezpečíte kabát pre psov.

Všetko pre psa, čo súvisí s jedením a pitím

Vytvorte hygienický priestor na jedenie pre psa. Miska spolu s protišmykovým povrchom, vám zabezpečí kútik, ktorý váš pes alebo mačka s radosťou prijme a ktorý sa bude ľahko čistiť. Môžete si zaobstarať misky z rôznych materiálov. Praktické misky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo plastu.

Voda je pre vaše zviera obzvlášť dôležitá. Dávkovače vody sa pri pití domácich zvierat osvedčili. Pitné fontánky, v ktorých cirkuluje voda, sú taktiež praktické. Obľúbené sú aj vodné fontány na vonkajšie použitie. Takže váš pes bude vzdialený len odtlačok labky od osviežujúcej vody.

Text And Image Section

Hračky pre zvieratá – na trénovanie inteligencie a tela

Psy potrebujú byť zaneprázdnení. Vziať ich len na prechádzku nestačí. V LIDL nájdete hračky pre psov, ktoré využijete na výcvik aj voľný čas. Samozrejme novými hračkami môžete potešiť aj vaše mačky. Pri výbere hračky je dôležitý materiál, spracovanie a jej funkčná využiteľnosť.

Zábava pri kúpaní a starostlivosť o krásu

Aby sa psia srsť leskla, sú rozhodujúce nielen omega-3 mastné kyseliny, ale aj starostlivosť o osobnú hygienu. Wellness pre vášho domáceho maznáčika vytvoríte pomocou bazéna, súpravy starostlivosti o domáce zvieratá a strojčeka na srsť.

Bazén pre psov v záhrade je ideálnou voľbou, keď v lete páli slnko. Väčšina psov miluje vodu a sú nadšení z toho, že sa v nej môžu šantiť. Starostlivosť o srsť a pazúry psy až tak v láske nemajú, ale ľahšie to znesú keď sa s nimi trochu pomaznáte. Súpravu na starostlivosť o zvieraciu srsť a pazúry nájdete taktiež v našom sortimente.