Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Prestieranie

7 produktov

    Vedeli ste, že každé jedlo si, vedome či nevedome, viac vychutnáte v príjemnej atmosfére? Samozrejme, nemusíte si pred každými raňajkami zrovna zapaľovať sviečky či ako podmaz púšťať obľúbenú hudbu. Použiť však to správne prestieranie môže byť skutočne užitočné. A praktické. Na jednej strane dokáže dopomôcť k dokonalému stolovaniu, na druhej strane chráni jedálenský stôl pred fľakmi či poškodením.

    Na tejto stránke nájdete množstvo obrusov pre okrúhle aj hranaté stoly vo viacerých farebných či dizajnových prevedeniach. Vyberte si práve taký, ktorý sa najviac hodí vášmu štýlu a vašim potrebám.

    Umývateľný obrus je praktický nielen v domácnosti s deťmi

    Umývateľný obrus je skutočne skvelým riešením najmä v domácnostiach s malými deťmi. Úprimne však treba dodať, že rozliať nápoj alebo pokvapkať obrus polievkou či omáčkou sa z času na čas podarí každému. Ak sa to podarí na látkovom obruse, bude musieť putovať do prania. Ak sa tak ale stane na umývateľnom obruse, žiadny problém. Utriete a obrus môžete používať ďalej.

    Odporučiť môžeme napríklad bavlnený umývateľný obrus značky MERADISO v okrúhlom a hranatom prevedení. Je vyrobený z kvalitnej, pevnej, tkaniny, vďaka čomu je výbornou ochranou vášho stola pred nechceným poškriabaním či zašpinením.