Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Rybačka

1 produkt
  1. Rendered: 2022-01-10T09:10:06.000Z

   Odporúčané zákazníkmi

   CRIVIT® Rybársky navijak na udicu
   (5)

   CRIVIT® Rybársky navijak na udicu

   5 guľôčkových ložísk a zábrana proti spätnému chodu One Way Clutch

   21.99
   Na sklade
  Zobrazené produkty 1 / 1 produkt

  Rybačka je pre mnohých vášňou a najlepším spôsobom relaxu. Ak patríte medzi nich, ste tu správne. Značkové rybárske potreby, ako rybárske háčiky, navijaky a ďalšie bohaté príslušenstvo pre lov rôznych druhov rýb pre začiatočníkov aj pokročilých rybárov, máme skladom za výborné ceny pripravené k okamžitému odoslaniu na vami zvolenú adresu. V ponuke nechýbajú ani rybárske stoličky, či rybárske tašky a tak si jednou pohodlnou objednávkou môžete zabezpečiť komplexnú výbavu pre vaše rybárčenie.

  Rybárske navijaky pre lov viacerých druhov rýb

  Hľadáte rybársky navijak, ale neviete, ktorý je vhodný na druh ryby, ktorý plánujete loviť? V našej ponuke nájdete viacero druhov rybárskych navijakov značky CRIVIT. Rybárske voľnobežné navijaky 5000-S/ 3000-S sú vhodné pre rybačku so závažím na lov kapra, úhora či zubáča. Rybárske navijaky 2000 a 3000 sú ideálnymi pre rybačku s použitím umelej návnady pre lov pstruha, šťuky, zubáča a ostrieža ako aj pre techniku lovu pri dne s plavákom pre lovenie plotice obyčajnej či pleskáča.

  Prečítajte si kompletný popis uvedený pri každom navijaku a vyberte si ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám. Vďaka dostatočným skladovým zásobám sa z nového kúska vo vašej rybárskej výbave budete tešiť už onedlho.

  Hodiť sa vám môže tiež ďalšie rybárske príslušenstvo. V ponuke nájdete rybárske súpravy vhodné na lov kaprov či úhorov, iná súprava je vhodná na lov dravých rýb ako pstruh a ostriež, ďalšia pre iné dravé ryby ako šťuka či zubáč.

  Nechýba ani 60-dielna súprava pre pilkrovanie a chytanie rýb z brehu, ktorá sa hodí na lovenie tresky, makrely a iných druhov morských rýb z brehu aj člna.

  Praktické stoličky s ruksakmi či tašky pre rybárov

  Našou snahou je prinášať produkty, ktoré nie sú len kvalitné a lacné, ale aj praktické. Medzi také určite patrí rybárska stolička s ruksakom 2v1. Stolička vydrží zaťaženie až 110 kg a pohodlné nosenie umožňujú integrované ramenné remene.

  Mimoriadne praktická je tiež rybárska taška s vodoodolnou spodnou časťou a viacerými užitočnými vreckami a priečinkami pre uloženie rybárskych potrieb.