Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Ďalšie pracovné oblečenie

50 produktov
Zobrazené produkty 48 / 50 produktov
Text And Image Section

Všetko pre vašu bezpečnosť - objednajte si lacné a kvalitne pracovné oblečenie

Vaša bezpečnosť je na prvom mieste, nielen pri práci, ale aj pri drobných prácach v dome a na záhrade! Z tohto dôvodu nájdete v online obchode LIDL všetko, čo potrebujete k bezpečnej práci. Nebezpečenstvá sú často podceňované, najmä pokiaľ ide o prestavby alebo renovačné práce vo vlastnej réžii. Ale aj tu sa môže stať veľa nehôd. Pri všetkých stavebných prácach preto dbajte na primeranú bezpečnosť a noste vhodné ochranné prostriedky. Pretože vaše zdravie je to najcennejšie a preto by malo byť vždy dobre chránené.

V online obchode LIDL nájdete to správne vybavenie pre každú činnosť - od záhradníckych rukavíc so zosilnenými končekmi prstov až po lesné prilby s vizuálnou ochranou a ochranné okuliare pre zváračské práce. Môžete teda podať ruku k dielu v dome či záhrade a neohroziť svoje zdravie! Okrem toho vám poskytujeme aj rozsiahly výber pracovného oblečenia. Patria sem pracovné vesty a nohavice s početnými vreckami na náradie, bezpečnostná obuv s oceľovou špičkou a neprepichnuteľnou podrážkou a pracovné rukavice s protišmykovou úpravou na dlaniach.

Text And Image Section

Pracovné svetre a košele ako základ pracovného odevu

Na pracovné svetre a pracovné košele sú kladené vysoké nároky: Mali by byť robustné a dobre vyzerať, zároveň by ste sa v nich mali môcť voľne pohybovať a cítiť sa pohodlne aj po dlhom pracovnom dni. LIDL vám ponúka široký výber pracovných svetrov a jednoduchých mikín až po mikiny s kapucňou na zips vo všetkých prevedeniach a veľkostiach. Lacno tak vybavíte seba a prípadne aj svojich zamestnancov aj pri prezentácii vašej firmy. V LIDL každý nájde to, čo potrebuje.

V chladnom období a keď veľa pracujete vonku, sú pracovné svetre, mikiny a mikiny s kapucňou nenahraditeľné. Zahrejú vás, rýchlo sa obliekajú a vyzliekajú a sú dokonalým prvkom pre osvedčený vrstvený vzhľad. Pracovné svetre musia byť robustné a zaisťovať pohodlie. Vďaka detailom, ako je zips, vyzerajú nielen štýlovo, ale ponúkajú vám aj možnosť vyhrnúť si vysoký golier a mať vždy ohriaty krk. Niektoré svetre majú aj extra vrecká, do ktorých si môžete uložiť mobil, drobné pomôcky či kľúče. Zips ochráni tieto veci pred stratou. V chladných dňoch patrí pletený sveter k obľúbeným kúskom, je príjemný a ponúka vysoký komfort. Ak je veterno, ochráni vás model s kapucňou a krátkym zipsom.

Vybavený na všetky úlohy: pracovné bundy v Lidli

Stojíte na rebríku a nemáte opäť po ruke to správne náradie? Prichytíte sa pri rezaní živého plota o vetvu a roztrhnete si bundu? Pracujete na aute a zrazu je váš sveter od oleja? Existuje veľa dobrých dôvodov pre pracovné vesty a pracovné košele, a to nielen v práci, ale aj pri množstve úloh, ktoré sa vyskytujú v dome a na záhrade. V LIDL nájdete veľký výber kvalitného funkčného oblečenia na každé obdobie - aby ste sa mohli plne sústrediť na svoje úlohy.

Text And Image Section

Funkčné oblečenie od LIDL - pri montáži alebo vo vlastnej záhrade

V mnohých profesiách sa pracovný odev nepoužíva iba kvôli pohodliu, ale je to aj požiadavka. Preto v našom internetovom obchode nájdete aj rôzne pracovné vesty a pracovné vesty z odolného materiálu s mnohými praktickými vreckami na náradie, perá, telefón a iné veci. Vďaka modernej zmesi bavlny a syntetických vlákien sa pracovné košele a pracovné vesty z obchodu LIDL pohodlne nosia a starostlivosť o nich je úplne jednoduchá: v prípade potreby je možné ich jednoducho prať v práčke.

Funkčné pracovné bundy na leto a zimu: Objednajte si teraz na Lidl.sk

Online obchod LIDL má vhodný ochranný odev do každého počasia. V lete je ideálnym riešením priedušná pracovná košeľa alebo polokošeľa. V kombinácii s ľahkou pracovnou vestou máte dôležité nástroje priamo pri tele a napriek tomu sa nezapotíte. Vesta s podšívkou alebo pilotná bunda so stojatým golierom? Všetky pracovné košele a pracovné vesty v našej online ponuke majú samozrejme starostlivo spracované švy a zipsy - takže vydržia akékoľvek namáhanie.