Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kúpeľňový nábytok

75 produktov
Zobrazené produkty 24 / 75 produktov
Text And Image Section

Trendy kúpeľňový nábytok do modernej kúpeľne

Zariaďujete si novú kúpeľňu alebo plánujete renováciu tej existujúcej? V Lidl online shope nájdete všetko, čo k tomu budete potrebovať. Okrúhle zrkadlo, skrinka pod umývadlo, vysoká skrinka či kôš na bielizeň sú súčasťou našej ponuky kúpeľňového nábytku, ktorý si môžete objednať online kedykoľvek vám to vyhovuje.

Riešenia nábytku v našej ponuke sú z dizajnového hľadiska naozaj rozmanité. Bez ohľadu na to či vyhľadávate jednotlivé skrinky alebo si potrebujete zadovážiť rovno celý kúpeľňový set, môžete si vybrať z viacerých štýlov.

Vytvoríte si tak kúpeľňu, ktorá presne splní vaše požiadavky. Čisto biely nábytok v minimalistickom štýle, kúpeľňové zostavy s drevenými či farebnými prvkami, antracitový kúpeľňový nábytok, ale aj kúsky vo vidieckom štýle sú súčasťou nášho stáleho sortimentu a môžu sa stať súčasťou aj vášho domova.

Kúpeľňový nábytok od skrinky pod umývadlo až po zrkadlovú skrinku

Bez ohľadu na to, že sa kúpeľne veľkosťou medzi sebou líšia, niektoré sú kompaktné a iné zase priestranné, všetky môžu byť zariadené prakticky a štýlovo. Navyše aj za výhodnú cenu. Kúpeľňa pre hostí, ktorá je zväčša rozmerovo menšia, sa dá vkusne vybaviť funkčným nábytkom ako sú zrkadlová skrinka a kúpeľňová skrinka pod umývadlo, vďaka ktorým je možné maximálne využiť daný priestor. Do takýchto menších priestorov sa hodí skôr nábytok vo vysokom lesku, pomocou ktorého je možné, spolu s vhodným osvetlením, opticky zväčšiť priestor. V malých miestnostiach má zmysel pracovať s uzavretými skrinkami. Celkovo, tak priestor bude pôsobiť úhľadnejšie a väčšie.

Text And Image Section

Naopak, vo veľkej kúpeľni môže pozornosť upútať štýlová polička s jednofarebnými uterákmi. V oboch prípadoch odporúčame zadovážiť si súpravu kúpeľňového nábytku. Zladením nábytku zabezpečíte príjemný, harmonický dojem z kúpeľne.

Využite praktický úložný priestor pod umývadlovou skrinkou

V kúpeľni začína a končí váš deň. Ukladáte si v nej svoje prostriedky na osobnú hygienu, elektrické zubné kefky, fén, osušky a ostatné doplnky, tak aby ste všetko potrebné mali po ruke. Aby ste prakticky a prehľadne uložili všetko, čo v kúpeľni používate, budete potrebovať optimálne využitie dostupného priestoru.

Skrinka pod umývadlo je súčasťou základnej kúpeľňovej výbavy. Môžete v nej uložiť množstvo čistiacich prostriedkov a príslušenstva diskrétnym a priestorovo úsporným spôsobom. Sifón a spodná časť umývadla sa navyše týmito skrinkami zároveň zakryjú, čo je bonusom z estetického hľadiska. Získate tak jednotný povrch, ktorý sa tiež ľahšie čistí a udržiava.

Pri výbere skrinky pod umývadlo do kúpeľne by ste mali venovať veľkú pozornosť jej rozmerom. Nielenže skrinky musia ladiť s umývadlom, potrebné je upriamiť pozornosť aj na dvierka či zásuvky a na to, aby sa dali správne otvoriť.

Dokonalé zariadenie malej kúpeľne

Ak je vo vašej kúpeľni málo miesta, môžete byť kreatívni a využiť rôzne možnosti dostupných riešení. Poobzerajte sa po stránkach Lidl online shopu a získajte nápady na to, ktorý kúpeľňový nábytok bude pre vás vhodný a ako ho môžete šikovne skombinovať. Podľa priestorových možností si vyberte vysokú kúpeľňovú skrinku, ktorá zaberá málo miesta a zároveň poskytuje dostatok úložného priestoru, alebo štandardnú nízku skrinku a skrinku nad pračku, s ktorou budete mať pracie prostriedky vždy poruke. Svoju kozmetiku môžete uložiť do zrkadlovej skrinky nad umývadlom.

Text And Image Section

V Lidli si môžete vybrať celú zostavu kúpeľňového nábytku, ktorá bude spolu farebne a dizajnovo ladiť. Miestnosť môžete doladiť farebnými uterákmi, kobercami do kúpeľne a LED svietidlami, ktoré vám poskytnú ideálne osvetlenie nad umývadlom. Treba si uvedomiť, že všetok nábytok, ktorý použijete v kúpeľni bude prichádzať do neustáleho styku s vlhkosťou. Nábytok určený do kúpeľne je tomu prispôsobený.

Kúpeľňový nábytok nakúpte výhodne v Lidl online shope

V našom sortimente nájdete kvalitnú ponuku rôzneho nábytku do vašej kúpeľne. Kúpiť zostavu kúpeľňového nábytku môžete za skvelé ceny a v pohodlí svojho domova. S vysokými a spodnými skrinkami a samostatným zrkadlom alebo zrkadlovou skrinkou získate koncept, ktorý už obsahuje všetko, čo budete potrebovať do vašej kúpeľne. Nájdete tu hygienické, ľahko čistiteľné povrchy a množstvo úložného priestoru v krásnom dizajne.

Pri všetkých našich produktoch uvádzame aj ich rozmery a tak si môžete ľahko zmerať, či má požadovaný nábytok u vás doma dostatok miesta a či sa všetky dvierka budú dať ľahko otvárať. Objednávku vám doručíme kuriérom priamo k vám domov a vy si onedlho budete môcť užívať vašu novú kúpeľňu.