Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Stolovanie

36 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 36 produktov
  Text And Image Section

  Chýba vám ten správny riad pre každodenné stolovanie alebo hľadáte kvalitný a elegantný jedálenský servis pre špeciálne príležitosti? Nielen na sviatky, ale aj pri iných príležitostiach sa vaši hostia budú tešiť na krásne prestretý stôl. Doprajte svojej rodine a priateľom skutočné kulinárske špeciality a pripravte stôl tak, aby vyhovoval každej príležitosti. Jedlo chutí okamžite lepšie, keď je servírované v krásnej jedálenskej súprave spolu s ladiacimi servírovacími miskami, podnosmi, pohármi a šálkami.

  V našom online obchode sa snažíme priniesť vám kompletné vybavenie ako pre celú vašu domácnosť, tak aj pre kuchyňu a jedáleň. Preto v našej ponuke potrieb k stolovaniu môžete nájsť všetko potrebné – jedálenské súpravy, rôzne druhy servírovacích mís, etažéry, karafy na vodu, džbány na ovocnú šťavu a iné stolovacie potreby. Pri všetkých výrobkoch dávame dôraz na kvalitu a dostupnú cenu. Lebo kvalita má až vtedy cenu, keď si ju môže dovoliť každý.

  Jedálenské súpravy

  Servírovacie súpravy sa zvyknú vyberať podľa toho v akom štýle je zariadená kuchyňa a jedáleň. V súčasnosti sú v domácnostiach preferované prevažne moderné jedálenské súpravy, ktoré sa vyznačujú väčšinou buď nejakým zaujímavým vzorom alebo sú ponúkané v jednofarebnom prevedení. U nás si tak môžete vybrať napríklad rôzne druhy kvalitných porcelánových jedálenských súprav ako v modernom tak aj tradičnejšom vzhľade. Ak sa pýtate, či je porcelán vhodným materiálom na každodenné použitie, odpoveď na tú otázku je viac než kladná. Porcelán je najpevnejším a zároveň aj najtrvácnejším materiálom čo sa týka jedálenských súprav.

  Porcelánová jedálenská súprava ako symbol elegancie a luxusu

  Porcelán je známy svojou krásou a jemnosťou, je trvanlivý a odolný voči opotrebeniu. Znamená to, že vám vaša jedálenská súprava bude slúžiť mnoho rokov bez straty svojej krásy. Porcelán je ideálnou voľbou pre hostiny a špeciálne príležitosti. Jedálenské súpravy z porcelánu sú ľahko udržiavateľné. Stačí ich umyť v teplej vode a s mierne jemným čističom na riad. Ich povrch je odolný voči škrabancom a škvrnám.

  Text And Image Section

  Predtým, než si zakúpite porcelánovú jedálenskú súpravu, zvážte veľkosť svojej jedálne a počet hostí, ktorých najčastejšie prijímate. Vyberte súpravu, ktorá sa pohodlne zmestí do vášho priestoru a bude dostatočná pre vaše potreby.

  Porcelánové súpravy prichádzajú v rôznych dizajnoch a vzoroch. Vyberte si ten, ktorý sa hodí k vášmu osobnému štýlu a interiéru jedálne. Môžete si vybrať medzi klasickými, modernými alebo dokonca vintage vzormi.

  K porcelánovej súprave môžete pridať stolové obrusy, servírovacie misky a zlaté alebo strieborné príbory pre dokonalý zážitok zo stolovania.

  Servírovacie misy a etažéry

  Ak sa chystáte privítať návštevu a chcete svoje kulinárske schopnosti predviesť v čo najlepšom svetle, odporúčame pozrieť sa na náš doplnkový sortiment servírovacích potrieb. K vami zvolenej jedálenskej súprave odporúčame zvoliť ladiace misky na šalát. Na omáčky či nátierky môžete použiť porcelánové misky uložené na doske z agátového či bambusového dreva, ktoré sú štýlové a zároveň aj veľmi praktické. Dezert, ako sladká bodka na záver, si zaslúži vyniknúť. Etažér z našej ponuky tú funkciu jednoznačne splní. Na vás je iba zvoliť si také farebné prevedenie, ktoré sa hodí do vašej jedálne.

  Text And Image Section

  Detská jedálenská súprava pre podporu samostatnosti dieťaťa

  Detská jedálenská súprava je takpovediac záväzným nástrojom pre rodičov, ktorí chcú urobiť z jedla príjemný zážitok pre svoje deti. So správnou súpravou môžete podporiť samostatnosť vášho dieťaťa, jeho zdravé stravovacie návyky a zároveň vyvolať veľa úsmevov pri jedálenskom stole, kvôli krásnym detským vzorom.

  V našom sortimente vám predovšetkým ponúkame detské jedálenské súpravy, ktoré sa zväčša skladajú z troch častí. Obsahujú plytký tanier, hlboký tanier a šálku. Dostupné sú v rôznych vzoroch a medzi sebou sa líšia aj materiálmi, z ktorých sú vyrobené. Pre trošku väčšie deti, ktoré sa už vedia samostatne najesť odporúčame veľmi obľúbený porcelánový detský riad. Tieto detské porcelánové súpravy obsahujú motívy exotických zvierat a sú vhodné aj do umývačky riadu.

  Využite možnosť bezplatného doručenia

  Ak ste sa rozhodli pre jednu z našich jedálenských súprav a v prípade, že vaša objednávka prekročí 50 €, doručíme vám ju zdarma1. Chceme sa tak odvďačiť za vašu prejavenú dôveru. Ak by objednávka predsa nespĺňala vaše požiadavky, môžete nám ju bezplatne vrátiť do 30 dní.