Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

WC dosky

21 produktov
  Zobrazené produkty 21 / 21 produktov
  Text And Image Section

  Záchodové dosky do každej kúpeľne

  V našej ponuke, okrem kúpeľňového nábytku, batérií a kobercov do kúpeľne nájdete aj veľký výber záchodových dosiek. Či už ide o klasické biele plastové dosky na WC alebo záchodové dosky zdobené moderným vzorom či dokonca čierne WC dosky, v online sortimente na Lidl.sk ich nájdete všetky. Ponúkame vám záchodové dosky, ktoré sú nenáročné na údržbu a potešia vás aj z hľadiska pohodlia.

  WC dosky, okrem funkčného a hygienického hľadiska môžu byť jedným zo spôsobov, ako pridať kúpeľne aj prvky vášho osobného štýlu. Napríklad, dosky s rôznymi zaujímavými vzormi alebo doska na wc s pomalým sklápaním, ktorá sa stala populárnou voľbou pre mnohých ľudí, ktorí hľadajú spojenie estetiky a praktickosti. Dosky na wc s pomalým sklápaním ponúkajú plynulé a tiché zatváranie, čo zabraňuje prílišnému hluku a nárazom.

  Rodiny s malými deťmi do svojej kúpeľne často volia praktickú WC dosku s integrovanou doskou pre dieťa.

  Väčšina WC dosiek je navrhnutá s dôrazom na hygienu a jej ľahké udržiavanie. Niektoré z našich modelov obsahujú antibakteriálnu úpravu, pomocou ktorej je udržiavanie čistej a bezpečnej toalety jednoduchšie.

  WC dosky s pomalým sklápaním a ich výhody

  Záchodové dosky s pomalým sklápaním sa od tých obyčajných líšia špeciálnym mechanizmom, ktorý zabezpečuje plynulé a bezhlučné zatváranie. Takéto tiché a jemné zatváranie zabraňuje prípadným poškodeniam záchodovej dosky, ktoré by mohli vzniknúť kvôli nárazom.

  Dosky z nášho sortimentu sú vyrobené z kvalitných a trvanlivých materiálov. Kvôli tomu sú odolné voči opotrebeniu a ošúpaniu, čo umožňuje aby vám WC doska vydržala dlhé roky.

  Text And Image Section

  Montáž záchodových dosiek s pomalým sklápaním je jednoduchá, podobne ako montáž tých štandardných. Väčšina dosiek sú dodávané s návodom na inštaláciu a montážnym materiálom.

  Sú záchodové dosky s pomalým sklápaním vhodné aj pre deti?

  Áno, WC dosky s pomalým sklápaním sú bezpečné pre celú rodinu a tým pádom aj pre deti, ktoré sú schopné samostatne navštevovať toaletu.

  Ako vybrať tú správnu dosku do vašej kúpeľne?

  Pri voľbe vhodnej záchodovej dosky do kúpeľne by ste sa mali viesť predovšetkým parametrami záchodovej misy tak, aby sa s doskou tvarom a rozmermi k sebe hodili a zároveň, aby boli kompatibilné. Totižto, nie všetky dosky sedia na každý druh záchodovej misy.

  Záchodová doska by mala byť vyrobená z kvalitných materiálov a zároveň v súlade s vašim osobným štýlom a celkovým zariadením kúpeľne. Preferujete minimalistický štýl alebo sa vám skôr páčia WC dosky s nejakým zaujímavým vzorom? Výber je len na vás.

  Starostlivosť o WC dosku

  Pre udržanie hygienicky čistej dosky sú samozrejme potrebné jej pravidelné čistenie a dezinfekcia. V závislosti od kvality materiálov, z ktorých je vyrobená, a od intenzity jej používania bude závisieť aj miera opotrebovania WC dosky. Od toho ďalej závisí aj jej prípadná výmena. Všeobecne sa však výmena záchodovej dosky odporúča každých 5 až 7 rokov.