Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Zdravotné pomôcky

123 produktov
Zobrazené produkty 24 / 123 produktov
Text And Image Section

Mať doma aspoň základné zdravotné pomôcky môže byť niekedy viac než užitočné. Sledovať si svoju váhu a svoj tlak, dopriať svojmu telu zaslúžené uvoľnenie po ťažkej práci a náročnom dni, pomôcť si kvalitnou skladacou palicou na podopieranie či zabezpečiť si bezpečnejšie použitie vane vďaka špeciálnej lavici pri zníženej mobilite môže niekedy doslova zachrániť život.

Do ponuky zdravotných pomôcok sme zaradili tlakomery, výhrevné podložky, osobné váhy, masážne pomôcky, teplomery, prístroje pre prípravu bublinkového kúpeľa a množstvo ďalších praktických, kvalitných a cenovo dostupných pomocníkov.

Relax vďaka domácej masáži kedykoľvek

Skutočná masáž od profesionála je nepochybne niečo, čo sa dá nahradiť prístrojmi asi len ťažko. Čo však robiť, keď si chcete dopriať pocit uvoľnenia a masér nie je k dispozícii? Vyskúšajte masážne pomôcky z nášho online shopu a vytvorte si svoje vlastné malé masérske štúdio, ktoré bude vašej rodine k dispozícii kedykoľvek. Pre uvoľnenie chodidiel odporúčame bublinkový kúpeľ a pocit ako v kúpeľoch vám umožní sauna na tvár, ktorú si taktiež môžete zadovážiť na našich stránkach.

Sledujte si svoj tlak pravidelne

Máte problémy s tlakom? Nepodceňujte to a merajte si tlak pravidelne podľa pokynov vášho lekára. U nás máte na výber viacero druhov kvalitných a presných tlakomerov, vďaka ktorým si tlak odmeriate rýchlo a spoľahlivo.

Výborným pomocníkom môže byť napríklad hovoriaci tlakomer SBM 52 s veľkým, dobre čitateľným, displejom a možnosťou nastavenia hlasového výstupu v maďarčine, slovenčine a češtine. Prístroj dokáže automaticky merať tlak a pulz a varovať pred prípadnými poruchami srdcového rytmu. Vďaka dostatočnej vnútornej kapacite pamäte dokáže uchovávať namerané hodnoty meraní.

Text And Image Section

Zdraviu prospešná pohoda nielen počas zimy

Nie nadarmo sa hovorí, že základom prevencie proti nachladnutiu je mať nohy v teple. Platí to však aj pre ostatné časti tela. Okrem toho, že teplo aktívne pôsobí proti nástupu rôznych ochorení, je tiež skvelým nástrojom pre zabezpečenie potrebného relaxu a uvoľnenia po náročnom dni. Vďaka výhrevným podložkám, prikrývkam, vankúšom či golierom na krk a ramená, ktoré sú pevnou súčasťou našej ponuky, si takúto pohodu môžete dopriať každý deň aj u vás doma.

V zdravom tele, zdravý duch

Máte nastavený tréningový program, upravenú stravu alebo jednoducho chcete mať svoju hmotnosť pod kontrolou? My v Lidl vás v tom podporíme mnohými zdravotnými zariadeniami, ako sú napríklad aj vysokoúčinné osobné váhy so senzorovou technológiou a diagnostické váhy na komplexnú analýzu tela, ktoré okrem hmotnosti zisťujú aj podiel telesného tuku, svalov, vody a hmotnosť kostí. Takto môžete optimalizovať svoj tréning a stravu a môžete mať lepší prehľad o svojom pokroku. Prenos dát cez Bluetooth a porovnanie s aplikáciou v mobilnom telefóne vám pomôže presne zladiť váš tréningový program.

Zaobstarajte si zdravotné pomôcky z Lidl online shopu

Zdravotnícke prístroje ako klinické teplomery, pulzné oxymetre či tlakomery podporujú vašu snahu o domácu zdravotnú starostlivosť. Intuitívne ovládanie a dobrá čitateľnosť prostredníctvom zodpovedajúceho displeja je dôležitá aj pre váhy v domácnosti. Mnohé zariadenia v našej ponuke majú pamäťovú funkciu alebo ich možno pripojiť k príslušnej aplikácii v mobilnom telefóne cez Bluetooth.

Zaisťuje to ľahšiu kontrolu dôležitých hodnôt a vy si tak môžete efektívnejšie organizovať svoju zdravotnú starostlivosť. Masážne prístroje zaručia, že sa večer po dlhom dni budete môcť úplne uvoľniť. Prístroje pre vašu domácu zdravotnú starostlivosť si môžete objednať na Lidl.sk kedykoľvek a kým sa vy budete venovať svojmu zdraviu, my vám váš balík zabalíme a kuriérom doručíme priamo domov.