Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Domáce pekárne a mini rúry

8 produktov
Zobrazené produkty 8 / 8 produktov
Text And Image Section

Patríte aj vy medzi tých, ktorí milujú vôňu čerstvo upečeného chleba, chrumkavé rožky či šťavnaté grilované kura? Radi by ste si upiekli tú pravú šťavnatú taliansku pizzu s krásne vypečenými okrajmi s ingredienciami podľa vlastnej chuti? Žiadny problém! Prezrite si našu ponuku a objednajte si do kuchyne praktickú a priestorovo nenáročnú mini rúru alebo domácu pekáreň, ktoré máme skladom.

Vychutnajte si kedykoľvek svoje obľúbené pochúťky, ako sú hranolky, pečené zemiaky alebo krokety, a pripravte si ich vo svojej novej mini rúre, ako aj čerstvo upečený celozrnný, miešaný alebo biely chlieb pripravený vo vašej domácej pekárni s minimálnou námahou. Domáce pekárne a praktické mini rúry máme skladom.

Ako sa hovorí, domáce je domáce. A jedinou istotou, že viete, čo konzumujete je, ak si to urobíte sami doma. Zistite aj vy, že pečenie, grilovanie a dusenie môžu byť zábavou s bezkonkurenčným výsledkom. Potešte seba, svojich blízkych aj návštevu niečím originálnym. Vytvorte si vlastný recept a ponúknite ich skutočnou lahôdkou. Chlebíkom či pizzou z vlastnej pekárničky.

Hľadáte ďalšie praktické malé kuchynské spotrebiče? V Lidli nájdete všetko, čo potrebujete, od fritézy a mikrovlnky cez kuchynské roboty, mixéry až po vaflovače a palacinkovače. To všetko máme pre vás v ponuke za rozumnú cenu.

Pizzu milujú deti aj dospelí. Upečte si ju kedykoľvek na ňu dostanete chuť

Pizza je jedno z najobľúbenejších talianskych jedál na celom svete. Ak patríte k drvivej väčšine tých z nás, ktorí ju veľmi radi pridávajú do svojho jedálnička, mali by ste spozornieť. Máme pre vás tip, ktorý poteší nielen vás, ale aj vaše deti. Začnite vyrábať pizzu doma. S kvalitnou mini rúrou to bude hračka. Skutočne chutná hračka.

Text And Image Section

Domáci chlieb podľa vlastnej chuti

Domáce pekárne sa stávajú čoraz obľúbenejšou súčasťou kuchynskej výbavy. Mať možnosť si upiecť vlastný chlieb či pečivo podľa množstva dostupných receptov, oceňuje stále viac slovenských domácností. Domáca pekáreň značky SILVERCREST, ktorú si môžete objednať z nášho online shopu má až 16 programov, okrem iných aj pre bezlepkové pečenie či pre prípravu cesta na pizzu a tri voliteľné stupne zhnednutia.

Miešanie, miesenie, kysnutie aj pečenie prebieha plne automaticky a vy si tak vďaka pekárničke celkom jednoducho upečiete pšeničné, pšenično-ražné aj celozrnné chleby či trené koláče. Za týmto účelom naplňte pekáreň múkou, vodou a ďalšími prísadami, ktoré sú vo vami zvolenom recepte, zvoľte vhodný program, pohodlne sa usaďte a tešte sa na váš čerstvý chlieb.

O zvyšok sa postará prístroj. Háky na miesenie miesia cesto tak, aby sa suroviny rovnomerne rozložili a aby sa získalo vláčne cesto. Potom začína proces pečenia. Počas pečenia môžete chlieb stále kontrolovať cez kontrolné okienko a sledovať, ako cesto pomaly kysne. Pomocou ovládacieho panela s LCD displejom môžete pekáreň ovládať a vyberať medzi rôznymi programami. Mnohé pekárne vám napríklad ponúkajú extra programy na bezlepkové pečenie, ako aj pečenie pizze alebo prípravy cesta na cestoviny.

  • Pomocou strojov na pečenie, ktoré majú džemový program, si môžete k domácemu chlebu pripraviť aj vlastné džemy.
  • Vďaka kvalitnému keramickému povlaku možno čerstvý chlieb po upečení z pekárne ľahko vybrať.
  • Niektoré modely disponujú aj pamäťovou funkciou. Táto funkcia uloží priebeh aktuálneho programu a automaticky v ňom pokračuje, ak je miesiaci hák na cesto alebo pečenie cesta prerušené krátkodobým výpadkom prúdu.
  • Vďaka funkcii časovača sa stroj spustí včas ráno a vy sa môžete tešiť na čerstvý chlieb, keď vstanete.
Text And Image Section

Pekáreň umožňuje nastavenie až 3 hmotností chleba a disponuje napríklad užitočnou funkciou udržiavania tepla po dobu 60 minút, 15-hodinovým časovačom pre oneskorené pečenie či okienkom na kontrolu pečenia. Výhodou je tiež využitie nepriľnavej vrstvy ILAG, ktorou sú potiahnuté miesiaci hák aj forma na pečenie.

Realizujte svoje skvelé nápady a upečte si výdatné celozrnné rožky, sladké müsli tyčinky alebo chrumkavý pšeničný chlieb. Pomocou domácej pekárne na chlieb môžete tiež pripraviť cesto na pizzu a vyhnúť sa tak určitým zbytočným prísadám.

Priestorovo úsporné a praktické mini rúry

Hľadáte funkčnú a najmä priestorovo nenáročnú alternatívu k objemnej rúre do vašej nie príliš priestrannej kuchyne? Alebo potrebujete spotrebič, ktorý si môžete jednoducho vziať so sebou na ďalšiu dovolenku v karavane či na rekreačný pobyt a použiť ho na pečenie pizze, zeleniny či koláčov? V tom prípade je mini rúra presne to, čo hľadáte! V Lidl online shope nájdete modely s výborným pomerom kvality a ceny.

Pomocou mini rúry môžete grilovať kurča, ako aj piecť pizzu a rolky na plechu na pečenie. Malé rúry z nášho online obchodu majú horný a spodný ohrev, ako aj cirkuláciu vzduchu. Vďaka funkcii časovača bude každý pokrm zaručene úspešný bez pripálenia. Najmä ak máte v kuchyni málo miesta, mini rúra je priestorovo nenáročnou a lacnou alternatívou ku klasickému elektrickému sporáku. Vďaka podnosu na omrvinky a nepriľnavej vrstve vyčistíte mini rúru rovnako ľahko ako veľký model.