Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Stolné a ponorné mixéry

39 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 39 produktov
  Text And Image Section

  Mixéry pre všetkých nadšencov varenia a pečenia

  Mixér je v modernej kuchyni nevyhnutnosťou. Už dlhé desaťročia títo kuchynskí pomocníci inšpirujú gazdinky a domácich aj profesionálnych kuchárov, ktorí nachádzajú svoj relax pri varení, pečení a miešaní.

  Aj keď sa variť a piecť dá aj bez nich, mixéry zjednodušujú práce v kuchyni a výrazne šetria čas. V žiadnej rodinnej kuchyni by preto nemal chýbať stolný mixér a ponorný mixér. V súčasnosti je ručný mixér taktiež súčasťou snáď každej kuchynskej výbavy. Pripravte fantastické dezerty, krémové polievky a omáčky s kuchynskými vychytávkami z našej Lidl ponuky.

  Mixéry pre chutnú polievku aj pre zdravé smoothie

  Výživa je dôležitá téma a v súvislosti s tým je varenie pre mnohých koníčkom číslo jeden. Kuchynské vybavenie pre väčšinu ľudí zahŕňa nielen krásnu kuchynskú linku s kvalitnými veľkými spotrebičmi, ako sú chladnička, sporák a umývačka riadu, ale aj výber kvalitného príslušenstva a malých kuchynských spotrebičov, k čomu patrí aj mixér.

  V Lidl online shope nájdete rôzne modely mixérov od šikovných tyčových mixérov cez špeciálny smoothie mixér až po ručné a stolné mixéry, ktoré zvládnu všetko od hrubého sekania až po krémovú konzistenciu.

  Našli ste recept na internete, ktorý by ste chceli vyskúšať? Chceli by ste konečne začať žiť zdravšie a vylepšiť si jedálny lístok o smoothies? V tom prípade sa pozrite na mixéry z našej ponuky a vyberte si zariadenie, ktoré bude najviac vyhovovať vašim potrebám. Zaistite si nový impulz v kuchyni a začnite pripravovať nové chutné jedlá pre vašu rodinu a vašich priateľov.

  Text And Image Section

  Ponorný, stolný či ručný mixér kúpite jednoducho online

  Pri zariaďovaní kuchyne na Lidl online shope nájdete veľa užitočných doplnkov. Okrem chladničiek a mikrovlnných rúr vám uľahčia každodenný život a prípravu špeciálnych jedál aj malé kuchynské spotrebiče ako mixéry, kuchynské roboty či domáce pekárne. Na našich stránkach kuchynalidla.sk nájdete množstvo receptov a tipov do kuchyne, ktoré si môžete doma vyskúšať pomocou niektorých z mixérov z našej ponuky.

  Pri niektorých jedlách, ako je napríklad obľúbený mrkvový šalát, postačí hrubé nasekanie ingrediencií. Dochutená trochou medu a citrónu bude zdravá desiata rýchlo na stole. Iné recepty potrebujú dlhšie spracovanie v mixéri, aby vytvorili homogénnu hmotu, ktorú si môžete vychutnať buď samostatne alebo ju ďalej spracovávať. Pomocou pulznej funkcie možno dokonale načasovať stupeň sekania a šľahania. V stojanovom mixéri so sklenenou nádobou môžete presne sledovať konzistenciu vašich surovín a to, či už je potrebné mixér vypnúť. Mixovanie, miešanie a sekanie, sú aktivity, ktoré zaberajú veľa času, ktorý ušetríte so správnym mixérom.

  Text And Image Section

  Ručné mixéry ako univerzálne prístroje s príslušenstvom na miesenie, miešanie a mixovanie

  Pečenie koláčov sa s mixérom stáva skvelou zábavou. Ručné mixéry majú zvyčajne telo vyrobené z plastu bez BPA a zväčša prichádzajú s dodatočným príslušenstvom ako sú sortiment háčikov a metličiek na cesto, ktoré sa dajú ľahko vymeniť.

  Tento kompaktný kuchynský spotrebič je ergonomicky tvarovaný tak, aby pohodlne padol do ruky. Podobne ako metličkou, môžete pomocou ručného mixéra, šľahať vajíčka alebo šľahať iba bielka na pusinky, môžete miesiť cesto alebo miešať všetky ingrediencie dokopy. Podľa potreby si jednoducho nastavíte potrebnú úroveň na zvýšenie alebo zníženie počtu otáčok.

  Šikovné ručné mixéry sú ideálne aj na omáčky, smoothies a miešané nápoje. Ak sa rozhodnete pre model, ktorý v súprave disponuje aj ďalším príslušenstvom ako sú napríklad miska a dodatočný nadstavec, ktorý nahrádza tyčový mixér, môžete ihneď začať s prípravou. Porovnať rôzne modely a zvážiť aj to, ktorý mixér najlepšie vyhovuje vám a vašim potrebám môžete priamo na našich Lidl stránkach. Je vašou prioritou pripravovať si v prvom rade zdravé smoothies? V tom prípade môžu byť mixér na smoothie alebo dokonca aj odšťavovač tou správnou voľbou pre vás.

  Text And Image Section

  Stolný mixér pre skutočné kuchynské kúzla

  Na krémové polievky, smoothie a dokonca aj na prípravu šľahačky často postačí iba ponorný tyčový mixér. Príslušenstvo, ktorým tieto mixéry väčšinou disponujú premení mini mixér na malý kuchynský zázrak.

  Stolný mixér je nenahraditeľný pre veľké rodiny, spolubývajúcich alebo hobby kuchárov. Ako sklenený mixér sa dokonca stane ozdobou vašej kuchyne.

  Hlavnou výhodou stolného mixéra oproti ručnému mixéru je, že môžete spracovať väčšie množstvá surovín naraz a počas toho budete mať voľné ruky. Zatiaľ čo sa pri tyčovom mixéri musíte neustále sústrediť na prácu, stolný mixér dokáže pripraviť zelené smoothie alebo omáčky úplne sám. Rozdiel je približne rovnaký ako medzi kuchynským robotom, ktorý mieša a miesi sám, a ručným mixérom.

  Ak radi pripravujete čerstvé a zdravé smoothie, koktaily či krémové polievky, potom budú tieto mixéry tými správnymi pomocníkmi do vašej kuchyne. Pomocou viacerých čepelí ostrých ako britva, a stlačením jediného tlačidla, rozsekajú a pretlačia rôzne druhy surovín. Ovocie, zeleninu, mäso či detskú výživu pripravíte v okamihu. Ľahko nimi nasekáte tiež orechy i ľad.

  Zakrivené nože miešajú obsah v priebehu niekoľkých sekúnd pri nízkej alebo vysokej rýchlosti. Týmto spôsobom môžete rýchlo a ľahko dosiahnuť optimálny stupeň drvenia v závislosti od vašich požiadaviek a použitých prísad. V stolnom mixéri je možné spracovať aj celé ovocie, vrátane jadierok a šupiek bohatých na vitamíny.

  Mixér na smoothie a rôzne iné kuchynské doplnky nakúpite online na Lidl.sk

  V Lidl online shope nájdete mixéry pre každý druh prípravy surovín. Vaša objednávka príde priamo k vám domov zväčša do 3 pracovných dní. Doplniť si kuchynské vybavenie online a nakúpiť ručné mixéry s rôznym príslušenstvom, stolové mixéry, ponorné mixéry a ďalšie spotrebiče na varenie a pečenie za nízke ceny je také jednoduché. Pozrite sa aj na hrnce a panvice, pekáče a zapekacie misy z našej ponuky a vybavte si kuchyňu rýchlo, jednoducho a za skvelé ceny.