Stiahni si Lidl Plus

Stiahni si Lidl Plus

Ponuka:

25 % zľava na FOTODARČEKY


Trvanie ponuky:

1.4.2024 – 31.5.2024


Podmienky:

Zľava platí z WEB cien pri zakúpení Fotodarčekov online na stránke partnera: www.darcekyodsrdca.sk. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl , ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je FaxCopy a.s., Domkárska 15, 821 05 Bratislava.Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

1. Skopíruj si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus.

2. Prejdi na stránku partnera.

3. Vyber si čokoľvek z e-shopu: www.darcekyodsrdca.sk.

4. Vlož kód do poľa "Kód voucheru" a klikni na „Overiť“/„Uplatniť“/„Pridať“.

5. Ďalej pokračuj v objednávke podľa jednotlivých krokov.


Kontakt:

V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti FaxCopy a.s., prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera: 0850 11 15 16 (v prípade volania zo SR), +421 2 40255620 (v prípade volania zo zahraničia) alebo e-mailom eshop@faxcopy.sk.


V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.