Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Stiahni si Lidl Plus

Stiahni si Lidl Plus

Ponuka:

19 % zľava na Fitshaker PREMIUM členstvo (3 a 12 mesačné)


Trvanie ponuky:

1. 2. do 31. 3. 2023


Podmienky:

Zľava platí pri zakúpení online na stránke partnera: www.fitshaker.sk. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lid, ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je Fitshaker s.r.o. Tekovská Nová Ves 462, Nová Dedina.


Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

1. Skopíruj si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus.

2. Prejdi na stránku partnera www.fitshaker.sk.

3. V menu v hlavičke klikni na „Prihlásenie“.

4.

a) Ak už máš zaregistrovaný profil, prihlás sa zadaním mailovej adresy a hesla.

b) Ak ešte nemáš profil, klikni na „Zaregistruj sa zadarmo“, vyplň potrebné údaje a klikni na „Registrovať“.

5. Následne po prihlásení klikni v menu v hlavičke na „Moje konto“ a následne „Platby a členstvo“.

6. Na stránke pokladne vlož kód a klikni na „Uplatniť“.

7. Dokonči objednávku, ktorej celková suma bola ponížená o výšku zľavy.


Kontakt:

V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti Fitshaker s.r.o. prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera: 0940 602 051 (v prípade volania zo SR), +421 940 602 051 (v prípade volania zo zahraničia) alebo e-mailom info@fitshaker.sk


V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.