Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.
   Text And Image Section

   Veľký Lidl sprievodca rifľami

   Nájdi dokonalé rifle pre každú príležitosť

   Rifle sú spoľahlivým a štýlovým spoločníkom pre všetky situácie v živote aj v obliekaní. Inak povedané: šatník bez riflí je síce možný, ale nezmyselný. Nadčasový módny kúsok je absolútnou nevyhnutnosťou a existuje už od roku 1873. Či už ležérne alebo elegantne, na večer alebo na bežný deň, sexi alebo športovo, na rockový koncert alebo obchodné stretnutie – rifle sa hodia vždy a sú navyše super pohodlné. Ale len za predpokladu, že nájdete tie pravé. Správny strih a štýl sú pri výbere riflí veľmi dôležité. Náš sprievodca riflami ti pomôže nájsť perfektné rifle, ktoré ti sadnú, a ukáže ti nielen rôzne modely a strihy, ale aj to, ako ich môžeš kombinovať.

   Tipy, ako sa správne starať o rifle

   Tipy, ako sa správne starať o rifle
   • Prací prostriedok:

    Použite prací prostriedok na farebnú/jemnú bielizeň alebo ho úplne vynechajte. Vyhnite sa používaniu aviváže.

   • Správne sušenie:

    Rifle nechajte uschnúť na vzduchu. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu, aby ste zabránili vyblednutiu.

   • Teplota pri praní:

    Aby vám rifle nevybledli alebo sa nezrazili, perte ich na 30°.

   • Tip na starostlivosť o džínsy:

    Jednoducho zaveste rifle vedľa sprchy – pôsobí to ako parný čistiaci efekt a udrží tak džínsovinu sviežu.

   Myslíme udržateľne a dbáme na zodpovedné výrobné metódy

   Myslíme udržateľne a dbáme na zodpovedné výrobné metódy

   GOTS - znak udržateľnej textilnej výroby

   GOTS zaručuje výrobu podľa ekologických kritérií: vyrobené prírodné vlákna sú pestované kontrolovaným spôsobom, sú vyrábané ekologicky a sociálne zodpovedným spôsobom a pôvod konečných produktov je presne identifikovaný.

   Organic Blended – bio bavlna

   Ekologické z poľa až po predajňu: naše bavlnené textílie pochádzajú z kontrolovaného ekologického pestovania. Pri pestovaní sa prísne dbá na dodržiavanie ekologických smerníc a dokumentuje sa celý výrobný proces.

   Cotton made in Africa

   Významný prínos v boji proti chudobe v Afrike a k ochrane životného prostredia. Miestni farmári sa učia efektívnym a udržateľným metódam pestovania pre lepšie výnosy a ochranu životného prostredia a svojho zdravia. To je možné vďaka príspevkom zodpovedných textilných spoločností ako partnerov Cotton made in Africa.

   Zelený gombík

   Stanovuje záväzné požiadavky na ochranu ľudí a životného prostredia. Celkovo musí byť splnených 46 náročných sociálnych a environmentálnych kritérií. Štátny nemecký akreditačný orgán (DAkkS) zabezpečuje nezávislú a dôveryhodnú skúšku.

   Eko denim

   Udržateľný proces prania eko denimu prebieha už počas výroby. V porovnaní s klasickým procesom prania sa šetria dôležité zdroje. To znamená nižšiu spotrebu vody, chemikálií a energie.

   Ökotex Made in Green

   Nezávislé označenie MADE IN GREEN od OEKO-TEX® umožňuje označenie produktu, ktoré je možné odsledovať v rámci dodávateľského reťazca pre všetky typy textílií.

   Označenie MADE IN GREEN dáva zákazníkovi istotu, že textilný výrobok je vyrobený:

   • z materiálov testovaných na škodlivé látky
   • v prevádzkach šetrných k životnému prostrediu
   • na bezpečných a sociálne zodpovedných pracoviskách.