Už sa kotúľajú!

Získaj guľôčky The Fresh Heads®

Zoznám sa s The Fresh Heads®

 

The Fresh Heads® čerstvé ovocie a zeleninu priam milujú! Dodávajú im energiu a silu, presne tak, ako tebe. Práve preto sa teraz dokotúľali do Lidla, kde im ju dopĺňajú každý deň. Každá z postavičiek The Fresh Heads® má svoje obľúbené ovocie alebo zeleninu. A aké je to tvoje?

Nazbieraj všetkých 25 guľôčok

Na každej guľôčke nájdeš vyobrazenú jednu postavičku The Fresh Heads® spolu s jej obľúbeným ovocím alebo zeleninou. Kolekcia obsahuje spolu 24 základných guľôčok a jednu špeciálnu jantárovú guľôčku menom Drago.

Za každých 20 € hodnoty nákupu získaš od 3. 5. 2021 do vyčerpania zásob jednu guľôčku The Fresh Heads® zadarmo. Aby sa ti nerozkotúľali, ukry si ich do albumu či vrecúška. S guľôčkami si užiješ množstvo zábavy. Dostaneš ich do jamky ako prvý?

Zbieraj a hraj sa

Zbieraj guľôčky a bav sa. Ulož si ich do zberateľského albumu, postav v ňom vlastné bludisko a rozkotúľaj guľôčky o preteky. Do albumu sme navyše ukryli QR kód, s ktorým otvoríš špeciálny svet v hernej aplikácii.

Podarí sa ti dostať guľôčky do jamky skôr ako tvojim kamarátom? Polož jamku na rovnú plochu a odraz guľôčku tak, aby do nej zapadla.

 

kolobezka

Skenuj, vylepšuj, zdieľaj a vyhraj!

 

Nestačí ti herný svet v albume? Stiahni si zadarmo aplikáciu The Fresh Heads – Lidl guľôčková hra v App Store alebo Google Play a objav nové herné svety.

Skenuj QR kódy z balení guľôčok a zbieraj svoju digitálnu kolekciu.  Guľôčky môžeš v aplikácii vylepšovať a v prípade, že budeš mať niektorú z guľôčok viackrát, môžeš ju darovať niektorému zo svojich priateľov.

Nazbieraj a naskenuj všetkých 24 základných postavičiek alebo nájdi a naskenuj špeciálnu jantárovú guľôčku menom Drago a vyhraj jednu z 10 elektrických kolobežiek Xiaomi Mi Scooter Essential. Súťaž trvá od 3. 5. 2021 do 13. 6. 2021.

Tip: Ak splníš obe podmienky alebo nájdeš viacerých Dragov, zvýšiš svoju šancu na výhru.

výhercovia

Silvia Š., Preseľany  

Marián V., Maňa 

Zdenka P., Partizánske 

Silvia G., Senec 

Lukáš O., Prešov 

Andrea S., Trenčín  

Zuzana S., Nevidzany

Lenka M., Trebišov

Spoznaj ich všetky

Čau, čau, ja som Avoodoo, benjamín skupiny. Milujem sa maznať a hrať. A tiež milujem avokádo. Najlepšie je do šalátu, alebo si z neho urobím masku na tvár.
Ahoj, som Berry. Som síce malá, ale veľmi hrdá a sebavedomá. Moje najobľúbenejšie ročné obdobie je leto – počas neho sa cítim ako kráľovná.
Ahoj, som Blue. Prekypujem energiou! Milujem čučoriedky, mohol by som ich jesť celý deň. Našťastie, perfektne zapadajú do môjho jedálnička.
To som ja, Boomer! Žijem život naplno. Niekedy som trochu výbušný, ale som aj plný vášne a lásky. Zvlášť, keď ma zavoláš na vynikajúce granátové jablko, mňam!
chip
Čauko, som Chip, ideš so mnou? Som plný energie a milujem zemiaky. Varenie, pečenie, vyprážanie, pučenie či opekanie, uhmmm, mňam!
donald
Dobrý deň, volám sa Donald. Som vegetarián, milujem dlhé prechádzky po pláži a neodolám poháru hroznovej šťavy.
drifter
Čau, som Drifter a rád so všetkým držím krok! Niekedy som až príliš nadšený, preto sa vo svojom voľnom čase venujem joge, aby som si vyčistil svoju čerstvú hlavu.
frappy
Ahoj, som Frappy! A milujem maliny. Tá sladká chuť ma robí šťastným. Smiech je zdravý, a preto neberiem život až tak vážne.
freckles
Čau, som Freckles, vždy veselý a tak trochu zvedavý. Chceš počuť nejaké šťavnaté správy? Ak budeš jesť veľa vitamínu C, budeš mať rovnako jemnú, žiarivú pokožku ako mám ja. Stačí jesť veľa pomarančov a tvoje želania budú vypočuté.
lettie
Ahoj, som Letty a starám sa o všetky postavičky The Fresh Heads, ako pravá talianska mamina. Rada varím a pochutnávam si na vynikajúcom šaláte. Vždy ti ochotne poradím, alebo sa môžeme len tak zabaviť.
lumber
Ahoj, som Lumber, som milý a veľmi zhovorčivý. Dúfam, že jedného dňa nájdem svoju skutočnú spriaznenú dušu. Mimochodom, nie som tučný, len zadržiavam veľa tekutín rovnako ako uhorky.
melissa
Ahoj, ja som Melissa, ale všetci ma volajú Mel. Som divoká dáma, z času na čas trošku tvrdohlavá, ale inak veľmi sladká. Presne tak, ako moje obľúbené ovocie – červený melón.
princess
Zdravím, som Princess, skutočná malá diva, ktorá má rada módu. Niektorí hovoria, že som sladká, ale ja radšej hovorím dobrosrdečná. Mojím najobľúbenejším ovocím sú broskyne. Sú také jemné, že sa s nimi chcem maznať!
pups
Čauko, som Pups. Milujem rodinné večere, ktoré sa začínajú už popoludní. Aká je tvoja obľúbená paprika: zelená, červená, žltá alebo oranžová? Ja mám rád všetky!
red
Ahoj, volám sa Red a som vodca tejto šialenej svorky. Som starostlivý a rád hrám futbal so svojím kamarátom Blueom.
shaniqua
Ahoj, som Shaniqua! Som sebaistá a milujem citróny! Vitamín C mi dodáva mimoriadnu silu okoreniť si život a žiariť každý deň!
worms
Ahoj, som Worms, ostatní ma občas nechápu, ale ja rád udávam tempo. Moje záľuby sú matematika a skákacie hry.
weenie
Ahoj, tu Weenie. Milujem vtipkovanie a večierky v kostýmoch. Najradšej mám Halloween, počas ktorého sa mením na šampióna vo vyrezávaní tekvíc.
stewie
Ja som Stewie a pochádzam z Nového Zélandu. Niekedy som trochu nemotorný, ale som veľmi silný. Moje záľuby sú hranie ragby a jedenie kivi.
steve
Som Steve. Keď sa zahanbím, prezradia ma moje červenajúce sa líčka. Som skutočne chytrý a dômyselný. Vo svojom voľnom čase sa rád venujem remeslám a pripravujem nové jedlá s jablkami.
spotty
Ahoj, som Spotty, naozaj správny chlapík. Pre svojich blízkych priateľov som dobrý poslucháč. Obzvlášť ak pri tom môžem zahryznúť do sladkého a šťavnatého manga.
spooks
Ahoj, volám sa Spooks. Nanešťastie, som smoliar, ale napriek tomu som veľmi pozitívna postavička. Chceš vedieť, čo ma udržiava šťastného a fit? Je to jednoduché – huby mi pomáhajú zostať zdravým.
slipper
Čauko, volám sa Spikes, no som tiež známy ako klaun skupiny. Občas bývam trochu podráždený, ale rocková hudba a kúsok ananásu ma vždy upokoja.
slipper
Ahoj, volajú ma Slipper. Prepáč, ak som občas trochu nemotorný. Chceš super tip? Jedz banán, pomáha proti spoteným nohám, naozaj!